![Χρήστος Ψαλλίδας: "Μας έχουν για τον Καιάδα. Είναι δολοφόνοι των συνταξιούχων" (video) - Πρωινός Λόγος Κοζάνη Χρήστος Ψαλλίδας: "Μας έχουν για τον Καιάδα. Είναι δολοφόνοι των συνταξιούχων" (video) - Πρωινός Λόγος Κοζάνη](https://www.prlogos.gr/wp-content/uploads/2017/12/psalidas-1.jpg)
Χρήστος Ψαλλίδας: "Μας έχουν για τον Καιάδα. Είναι δολοφόνοι των συνταξιούχων" (video) - Πρωινός Λόγος Κοζάνη
![ΤΑ ΚΑΛΟΚΙΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΗ / ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΚΑΛΟΚΙΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΗ / ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΧΡΗΣΤΟΣ](https://www.politeianet.gr/components/com_virtuemart/shop_image/product/F333CC4A3D485CBDE012A003312C09F1.jpg)
ΤΑ ΚΑΛΟΚΙΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΗ / ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΧΡΗΣΤΟΣ
![kozan.gr: Χρήστος Ψαλίδας: «Η καρδιολογική κλινική του νοσοκομείου της Κοζάνης έπαθε έμφραγμα» (Φωτογραφίες & Βίντεο) | Καθημερινή ενημέρωση για την Kοζάνη από το 2001 -- Κοζανη Κοζάνης Κοζανη kozani kozanh kozanhs KOZANI kozan.gr: Χρήστος Ψαλίδας: «Η καρδιολογική κλινική του νοσοκομείου της Κοζάνης έπαθε έμφραγμα» (Φωτογραφίες & Βίντεο) | Καθημερινή ενημέρωση για την Kοζάνη από το 2001 -- Κοζανη Κοζάνης Κοζανη kozani kozanh kozanhs KOZANI](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2017/11/25041153/PB240036.jpg)
kozan.gr: Χρήστος Ψαλίδας: «Η καρδιολογική κλινική του νοσοκομείου της Κοζάνης έπαθε έμφραγμα» (Φωτογραφίες & Βίντεο) | Καθημερινή ενημέρωση για την Kοζάνη από το 2001 -- Κοζανη Κοζάνης Κοζανη kozani kozanh kozanhs KOZANI
![Χρήστος Ψαλίδας, Πρόεδρος Συνταξιούχων ΔΕΗ: ΣτΕ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ Η ΑΠΟΦΑΣΗ - YouTube Χρήστος Ψαλίδας, Πρόεδρος Συνταξιούχων ΔΕΗ: ΣτΕ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ Η ΑΠΟΦΑΣΗ - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/gRr2xhNe-bc/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCOADEOgC8quKqQMa8AEB-AHUBoAC4AOKAgwIABABGH8gEygTMA8=&rs=AOn4CLCTMvufsQlEehTHPAsRzaFdlneEHg)
Χρήστος Ψαλίδας, Πρόεδρος Συνταξιούχων ΔΕΗ: ΣτΕ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ Η ΑΠΟΦΑΣΗ - YouTube
Psalidas - O CEO και co-founder της Ferryhopper Χρήστος Σπαθαράκης παρουσιάζει τα πλεονεκτήματα του Visa Innovation Program. Η Ferryhopper είναι μια καινούργια πλατφόρμα online κρατήσεων ακτοπλοϊκών εισιτηρίων που παρέχει στον χρήστη έμμεσες
![Το νέο Δ.Σ. του Πανελλήνιου Συλλόγου Αλληλεγγύης Συνταξιούχων ΔΕΗ στο τοπικό παράρτημα Κοζάνης | KOZANILIFE.GR Το νέο Δ.Σ. του Πανελλήνιου Συλλόγου Αλληλεγγύης Συνταξιούχων ΔΕΗ στο τοπικό παράρτημα Κοζάνης | KOZANILIFE.GR](https://www.kozanilife.gr/wp-content/uploads/2021/10/lkiufkiuiukuilkguilkg.jpg)
Το νέο Δ.Σ. του Πανελλήνιου Συλλόγου Αλληλεγγύης Συνταξιούχων ΔΕΗ στο τοπικό παράρτημα Κοζάνης | KOZANILIFE.GR
![Ο Χρήστος Ψαλίδας για την υποστελέχωση του Μαμάτσειου: "Δεν πρέπει να πεθάνει άνθρωπος, θα πεθάνει κόσμος" - Πρωινός Λόγος Κοζάνη Ο Χρήστος Ψαλίδας για την υποστελέχωση του Μαμάτσειου: "Δεν πρέπει να πεθάνει άνθρωπος, θα πεθάνει κόσμος" - Πρωινός Λόγος Κοζάνη](https://www.prlogos.gr/wp-content/uploads/2017/11/dimotiko-sumvoylio-teli1.jpg)
Ο Χρήστος Ψαλίδας για την υποστελέχωση του Μαμάτσειου: "Δεν πρέπει να πεθάνει άνθρωπος, θα πεθάνει κόσμος" - Πρωινός Λόγος Κοζάνη
![Συγκρότηση σε σώμα του νεοεκλεγέντος ΔΣ του ΠΑΣΑΣ/ΔΕΗ, παραρτήματος Κοζάνης. Πρόεδρος επανεξελέγη ο Χρήστος Ψαλλίδας - Εφημερίδα Κοζάνη | Ειδήσεις και ενημέρωση για όλη τη Δυτική Μακεδονί | kozani Συγκρότηση σε σώμα του νεοεκλεγέντος ΔΣ του ΠΑΣΑΣ/ΔΕΗ, παραρτήματος Κοζάνης. Πρόεδρος επανεξελέγη ο Χρήστος Ψαλλίδας - Εφημερίδα Κοζάνη | Ειδήσεις και ενημέρωση για όλη τη Δυτική Μακεδονί | kozani](https://efkozani.gr/wp-content/uploads/2018/06/%CE%A8%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1%CF%82.jpg)
Συγκρότηση σε σώμα του νεοεκλεγέντος ΔΣ του ΠΑΣΑΣ/ΔΕΗ, παραρτήματος Κοζάνης. Πρόεδρος επανεξελέγη ο Χρήστος Ψαλλίδας - Εφημερίδα Κοζάνη | Ειδήσεις και ενημέρωση για όλη τη Δυτική Μακεδονί | kozani
![Χρήστος Ψαλίδας, Πρόεδρος Συντονιστικού Οργάνου Συνταξιούχων ΠΑΣΑΣ-ΔΕΗ: ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ - YouTube Χρήστος Ψαλίδας, Πρόεδρος Συντονιστικού Οργάνου Συνταξιούχων ΠΑΣΑΣ-ΔΕΗ: ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/eGi0zC_kA14/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCOADEOgC8quKqQMa8AEB-AHUBoAC4AOKAgwIABABGH8gEygTMA8=&rs=AOn4CLDSzZzBVfProTJmUNGkLCoNINxqrg)
Χρήστος Ψαλίδας, Πρόεδρος Συντονιστικού Οργάνου Συνταξιούχων ΠΑΣΑΣ-ΔΕΗ: ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ - YouTube
![Τηλεθέαση 4/10: Πρωτιά με άνοιγμα της ψαλίδας για τη Super Kατερίνα - Τι έφεραν οι πρεμιέρες; - Znews Τηλεθέαση 4/10: Πρωτιά με άνοιγμα της ψαλίδας για τη Super Kατερίνα - Τι έφεραν οι πρεμιέρες; - Znews](https://cdn.znews.gr/wp-content/uploads/2023/09/13091532/tiletheasi-12-9.jpg)
Τηλεθέαση 4/10: Πρωτιά με άνοιγμα της ψαλίδας για τη Super Kατερίνα - Τι έφεραν οι πρεμιέρες; - Znews
![kozan.gr: Χ. Ψαλίδας για τις εξελίξεις στο Εργατικό Κέντρο Κοζάνης: «Είναι μια ανώμαλη κατάσταση που τη δημιούργησαν κάποιες παρατάξεις. Οι εργάτες δεν πάνε στα δικαστήρια, έχουν όργανα, συνέδρια και Δ.Σ» | Καθημερινή kozan.gr: Χ. Ψαλίδας για τις εξελίξεις στο Εργατικό Κέντρο Κοζάνης: «Είναι μια ανώμαλη κατάσταση που τη δημιούργησαν κάποιες παρατάξεις. Οι εργάτες δεν πάνε στα δικαστήρια, έχουν όργανα, συνέδρια και Δ.Σ» | Καθημερινή](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2017/12/25035130/PC190045.jpg)
kozan.gr: Χ. Ψαλίδας για τις εξελίξεις στο Εργατικό Κέντρο Κοζάνης: «Είναι μια ανώμαλη κατάσταση που τη δημιούργησαν κάποιες παρατάξεις. Οι εργάτες δεν πάνε στα δικαστήρια, έχουν όργανα, συνέδρια και Δ.Σ» | Καθημερινή
![kozan.gr: “Δώστα”, απάντησε ο Χρήστος Ψαλλίδας στον Aντιδήμαρχο Κοζάνης, Γιώργο Βαλαή, όταν ο τελευταίος ανέφερε ότι το ειδικό τέλος 80% επί της αξίας του νερού είναι, για κάθε νοικοκυριό, περίπου 100 ευρώ kozan.gr: “Δώστα”, απάντησε ο Χρήστος Ψαλλίδας στον Aντιδήμαρχο Κοζάνης, Γιώργο Βαλαή, όταν ο τελευταίος ανέφερε ότι το ειδικό τέλος 80% επί της αξίας του νερού είναι, για κάθε νοικοκυριό, περίπου 100 ευρώ](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2018/05/11165345/psallidas.jpg)
kozan.gr: “Δώστα”, απάντησε ο Χρήστος Ψαλλίδας στον Aντιδήμαρχο Κοζάνης, Γιώργο Βαλαή, όταν ο τελευταίος ανέφερε ότι το ειδικό τέλος 80% επί της αξίας του νερού είναι, για κάθε νοικοκυριό, περίπου 100 ευρώ
![Χρήστος Ψαλίδας, πρόεδρος συντονιστικής επιτροπής αγώνα και πρόεδρος ΠΑΣΑΣ ΔΕΗ παραρτήματος Κοζάνης - YouTube Χρήστος Ψαλίδας, πρόεδρος συντονιστικής επιτροπής αγώνα και πρόεδρος ΠΑΣΑΣ ΔΕΗ παραρτήματος Κοζάνης - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/Gs_6m4GrTvk/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCOADEOgC8quKqQMa8AEB-AHUBoAC4AOKAgwIABABGEggZShlMA8=&rs=AOn4CLAK3L2ZAjTyv18ntLmn6GDdCo7UOg)